fbpx

juuni 2020

17juuni09:2512:15Veebiseminar: Tarneklauslid Incoterms® 2020 ekspordifirma tippjuhile

Kirjeldus

Mida peab teadma ekspordifirma juht Incotermsist?

Tarneklauslid Incoterms on professionaalsete eksportööride-importööride, logistikute-ekspedeerijate, tarneahela juhtide, valdkonna juristide ja finantsistide asendamatu tööriist! Tarneklauslid toovad tehingusse selgust, lihtsust, konkreetsust ja lühidust; võimaldavad vältida topeltmakseid, lahendada vaidlusi, pidada asjalikke läbirääkimisi jpm

Oleme tähele pannud, et Incotermsi valdavad hästi eelkõige nende ettevõtete spetsialistid, kus firmajuhid ise tunnevad tarneklausleid.

Sihtgrupp

Koroona-aja esimene avalik Incotermsi veebiseminar on mõeldud eelkõige rahvusvahelises kaubanduses osalevate firmade juhtidele, kes soovivad omandada Incotermsiga seotut optimaalses mahus ehk nii palju kui juhile vajalik ja nii vähe kui võimalik. Koolitus sobib ka ekspordifirmade finantsjuhtidele. Seminar ei ole mõeldud ekspordi-, impordi- ja logistikajuhtidele ja teistele spetsialistidele, kellele on meil kavas eraldi veebinarid.

Veebiseminaril käsitletavad teemad      

Äärmiselt kompaktse ja läbimõeldud ülesehitusega seminaril lahendatakse testülesanne ja lühikaasuseid ning antakse vastused tekkinud küsimustele. Käsitlusele tulevad järgmised teemad:

 • Incoterms kui müügilepingu ja tarnete instrument
 • Incotermsi ülesehitus ja sisesüsteem
 • Incotermsi leviku saladus: lühidus, täpsus, loogilisus ja lihtsus
 • Incoterms® 2020 muudatused ja uued võimalused
 • Millist tarneklauslit valida, millist vältida?
 • Incotermsi võlud ja valud ning kuldreeglid firmajuhile

Osalemine

Veebiseminaril saate osaleda Teile sobivas kohas 17. juunil 2020 kell 9.25-12:15. Seminari jälgimiseks on Teil vaja vaid arvutit, internetiühendust ning mugavaks kuulamiseks kõrvaklappe.

Enne seminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemislink, mille kaudu pääsete veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust. E-jaotusmaterjalid tehakse kättesaadavaks 1 tund enne seminari algust.

ICC Eesti korraldab veebiseminare koostöös liikmesfirma EMI EWT-ga. Eesti staažikaim koolitusfirma EMI EWT on Incotermsi “maaletooja”, ICC otseliige aastast 1994 ja ICC Eesti asutajaliige. EMI EWT toimetistena on ilmunud eesti keeles Incoterms 1990, 2000 ja 2010 koos kasutajajuhistega.

Õpiväljundid

Incoterms on rahvusvahelise kaubanduse alusnorm. Incotermsi tarneklauslite hea tundmine ja õige kasutamine on professionaalse väliskaubanduse ja logistika lahutamatu osa.  Koolituse läbinu omandab või täiustab põhioskust, mida väliskaubanduses osaleva ettevõtte juhil on igapäevatöös vaja, sh hindamaks oma spetsialistide oskusi valdkonnas.

Iga osaleja saab koolituse läbimise korral tõendi koolituse mahu ja temaatika kohta.

Veebiseminari õppetöö vorm/meetod

 • Veebiseminar lektori elavas esitluses
 • Lühikaasuste lahendamine
 • Küsimustikud
 • Küsimuste-vastuste voor veebiseminari lõpus

Õppekavarühm

Ärinduse, halduse ja õiguse interdistsiplinaarne õppekavarühm

Hind

99 EUR +km. Kriisiaja hinnasoodustus -20%

Koolitaja

Tiit Tammemägi, PhD – ICC registreeritud Incoterms 2020 treener. Rahvusvahelise Kaubanduskoja ICC Kaubandusõiguse ja -praktika Komisjoni liige, Incoterms 1990, 2000, 2010 ja 2020 eestindaja

 

Registreerimine:
  või E-posti teel: icc@icc-estonia.ee
  Lisainfo telefonil +372 684 1252

  Aeg

  (Kolmapäev) 09:25 - 12:15

  Toimumiskoht

  Veebinar

  X