fbpx

mai 2024

30maiallday31alldayVarude- ja laoprotsesside juhtimine liikmesfirmalt PROLOG

Kirjeldus

Varude- ja laoprotsesside juhtimine on Tarneahelajuhi arenguprogrammi viies moodul. Samas on see iseseisev ja terviklik käsitlus, mida võib kuulata eraldi koolitusena. Koolitus aitab osalejatel mõista tarneahela juhtimise olemust ja eripära ning selle vahetut seost ettevõtte strateegilise juhtimisega.

Sihtrühm

Koolitus on suunatud laiale sihtrühmale, mis hõlmab endas nii planeerijaid, ostjaid/hankijaid, logistikuid kui ka tootmisjuhte.

Teemad

Varude all on igal ettevõttel suur hulk raha, mida ettevõte soovib mujal kasutada. Moodulis käime läbi erinevad varude, nii tööstuslike kui ka kaubanduslike, juhtimise metoodikad. Vaatleme varude tekkepõhjuseid ja varude alandamise võimalusi.
Käsitleme kõiki laoprotsesse alates kaupade saabumisest kuni kaupade väljastamiseni. Kuidas teenindada tootmist (KanBan)? Kuidas panna lattu rohkem kaupa kui ladu mahutab? Kuidas leida laost üles kadunud tooted? Kuidas vähendada laokadusid? Kas laoinventuuri tuleb teha kord päevas või kord aastas?

Koolitaja

Kaie Laurie Jugasaar

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkoolis transpordi ja logistika eriala ning alustasin teekonda logistikas veokorraldusega, kuid proovides kätt tarneahela planeerijana leidsin oma kire seal valdkonnas. Varude juhtimise poole pealt oman kokkupuudet nii tootmise planeerimise, tarnijatelt valmistoodangu tellimise kui ka materjalide kojukutsumisega. Hetkel olen Orkla Eestis planeerimisjuht ja olnud lähedalt seotud uue pilvepõhise planeerimissüsteemi juurutamisega, erinevate parendusprojektidega ettevõttes ning juhtinud VMI (vendor managed inventory) rakendamist tarnijatega.

Koolituskoht: Tammsaare Ärikeskus. Võimalikust asukoha muutusest teatatakse aegsasti enne koolitust.

Hind

Tavahind 465€ +km
ICC Eesti liikmehind 420€ +km
Hind katab: koolituse, koolitusmaterjalid, kaks + kaks kohvipausi ja kaks lõunat

TÄIENDAV INFO JA REGISTREERIMINE

Lisainfo: icc@icc-estonia.ee, +372 684 1252

Registreeru siin

Aeg

mai 30 (Neljapäev) - 31 (Reede)

X