fbpx

september 2023

20sept17:4520:00Septembrikuu ÕhtuklubiEesti Konjunktuuriinstituut ja Peeter Raudsepp

Kirjeldus

Septembrikuu Õhtuklubis on esinejaks tänavu maist Eesti Konjunktuuriinstituuti juhtiv Peeter Raudsepp. Seekordse klubi teemaks on „Mis toimub Eesti riigis‟. 

Konjunktuuriinstituut kogub, töötleb ja analüüsib majandusinformatsiooni nii, et selle põhjal saaks teha kvaliteetseid makro- ja mikromajanduslikke otsuseid. EKI müüb avaliku ja erasektori otsustajatele majandusinformatsiooni, mis aitab juhtidel ja ettevõtjatel langetada majandusotsuseid ja turul orienteeruda. EKI tööde peamisteks tellijateks on ministeeriumid, riigiasutused ja Euroopa Komisjon. Instituudis töötab 16 inimest.

Tutvuda tasub ka EKI väljaandega Konjunktuur, mis annab operatiivse ülevaate olukorrast Eesti majanduses. Tutvu EKI viimase ülevaatega siin.

ICC Eesti Õhtuklubi on pika traditsiooniga sügistalvine üritus. Iga kuu kolmandal kolmapäeval kogunetakse, et kohtuda huvitava esinejaga ja kuulata-arutada aktuaalseid teemasid ning süüa kerge õhtusöök. Külalisesinejate nimekiri on olnud esinduslik. Presidendid Meri ja Ilves, peapiiskop Viilma, Teaduste Akadeemia president Soomere, suursaadikud, tuntud kultuuritegelased jne.

Möödunud aastal käisid Õhtuklubis kirjandusteadlane ja semiootik Mihhail Lotman, Rahvusvaheliste Kaitseuuringute Keskuse teadur Kalev Stoicescu, Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem, poliitika- ja majandusekspert Raivo Vare. Jõulukuu Õhtuklubi pidasime Ukraina Kreeka-Katolikus Kirikus.

Õhtuklubi toimub kolmapäeval 20. septembril. Meriton spaa- ja konverentsihotellis Toompuiestee 27/Paldiski mnt 4.

Kogunetakse kell 17:45.

Osavõtutasu:

Tavahind 60€ + km, ICC Eesti liikmele 45€, ICC Eesti kuldliikmele 40€

Registreerimine ja täpsem info: icc@icc-estonia.ee

Või registreerimisvormil siin

Aeg

(Kolmapäev) 17:45 - 20:00

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X