fbpx

juuli 2020

OÜ VISIIT PRIMOKoolitused ja konsultatsioonid

Kirjeldus

OÜ Visiit Primo

ICC Eesti liige osaühing Visiit Primo, asutatud aastal 1992. Ettevõtte tegevuseks on läbi kogu pea 30-aastase ajaloo olnud ärikoolitus, nõustamine ning ettevõtlus- ja sotsiaaluuringute läbiviimine. Viimastel aastatel on koolitustegevus viinud Gruusiasse, Ukrainasse ja isegi Venemaale, valdkonnaks väikeettevõtete ja väikeettevõtluse strateegiline arendamine. Gruusia koolitused on toimunud tihedas koostöös ICC Eesti meeskonnaga välisministeeriumi arengukoostöö programmi projektide raames.
ICC liikmeskonnale pakub ehk enim huvi Visiit Primo äriuuringute läbiviimise oskus. Ettevõtete juhid kiidavad nii harjumuspäraste äriuuringute tulemusi ja tõhusat korraldust (näiteks kliendi- ja töörahulolu uuringud) kui ka ehk enim huvi pakkuvaid turu- ja konkurentsiuuringuid. Digiteenuste pakkujad on olnud rahul teenuseprotsessi kaardistuste ja analüüsidega.

Edu pandiks on traditsiooniliste ja uute uurimismeetodite lõimiv rakendamine, mis lubab tulemuseni jõuda tavalisest kiiremini. Kasuks tuleb ka vene keele oskus! Ettevõtte meeskonda kuulub nii kogenud tegijaid kui ka noori spetsialiste. Hea meelega vastame teie küsimustele!

Jelena Rootamm-Valter
Juhatuse liige
Skype jelena.rootamm.valter
E-post: leena.valter@mail.ee
Tel +372 56221652

Aeg

Aastaringne üritus (2020)

X