fbpx

oktoober 2023

18okt17:4520:00Oktoobrikuu ÕhtuklubiANDREAS KAJU JA META ADVISORY GROUP

Kirjeldus

 
Oktoobrikuu Õhtuklubis on esinejaks kommunikatsiooni ja valitsussuhete nõustamisettevõtte Meta Advisory Group OÜ kaasasutaja ja juhtivpartner, Andreas Kaju.
 
Juttu teeme, tänasest poliitikamaastikust, kultuurist ning millised on tema arvates poliitikute ja ettevõtjate probleemid oma klientidega suhtekorralduses.
 
Meta Advisory Group (META)  on 14 aastaga kasvanud oma tegevusvaldkonna suurimaks ettevõtteks Eestis ning on suure osa siin regioonis tegutseva rahvusvaheliste ja kohalike ettevõtete nõustaja nii rahuajal kui kriisioludes. Korduvalt Aasta Agentuuri tiitli ja suure hulga Kuldmunadega pärjatud nõustamisettevõte müüs 2022. aasta sügisel enamusosaluse Euroopa suurimale ja kõige kiiremini kasvavale strateegilise kommunikatsiooni ja valitsussuhete ettevõttele Rud Pedesen Group, mille käigus liideti endaga seni iseseisvalt tegutsenud Rud Pedersen Eesti.
 
Andreas on aastate jooksul ise kliente toetanud eelkõige panganduses ja finantsteenustes, telekommunikatsioonisektoris, tehnoloogiaettevõtetes, ravimi- ja bioteaduste sektoris, transiidi- ja logistikasektoris, toidu- ja joogiäris kui ka mitmetes rangelt reguleeritud ärivaldkondades.

Andreas on õppinud Tartu Ülikoolis filosoofiat ja riigiteadusi, EBSis rahvusvahelist ärijuhtimist ning on täiendanud ennast nii NATO Kaitsekolledžis kui USA Riigidepartemangu arenguprogrammis. See on viisakas viis öelda, et ta on igalt poolt varem või hiljem välja visatud huvi raugemise tõttu. Esimest korda visati ta juba välja Tallinna Inglise Kolledžist, millest ei päästnud teda ei koolilehe College Enquirer kaasasutajaks olemine või Eesti või rahvusvahelised meistritiitlid väitluses. Hilisemad eksmatrikuleerimised on tulnud juba vastastikusel nõusolekul.

Andreas on Vabaühenduste Liidu nõukogu liige, elab Nõmmel ja kasvatab kahte tütart, mängib päris normaalselt tennist, palju keskpärast malet ja veidi halba golfi.
 
ICC Eesti Õhtuklubi on pika traditsiooniga sügistalvine üritus. Iga kuu kolmandal kolmapäeval kogunetakse, et kohtuda huvitava esinejaga ja kuulata-arutada aktuaalseid teemasid ning süüa kerge õhtusöök. Külalisesinejate nimekiri on olnud esinduslik. Presidendid Meri ja Ilves, peapiiskop Viilma, Teaduste Akadeemia president Soomere, suursaadikud, tuntud kultuuritegelased jne.

Möödunud aastal käisid Õhtuklubis kirjandusteadlane ja semiootik Mihhail Lotman, Rahvusvaheliste Kaitseuuringute Keskuse teadur Kalev Stoicescu, Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem, poliitika- ja majandusekspert Raivo Vare. Jõulukuu Õhtuklubi pidasime Ukraina Kreeka-Katolikus Kirikus.

Õhtuklubi toimub kolmapäeval 18. oktoobril. Meriton spaa- ja konverentsihotellis Toompuiestee 27/Paldiski mnt 4.
Kogunetakse kell 17:45.

Osavõtutasu:

Tavahind 60€ + km, ICC Eesti liikmele 45€, ICC Eesti kuldliikmele 40€

Registreerimine ja täpsem info: icc@icc-estonia.ee

Või registreerimisvormil siin

Aeg

(Kolmapäev) 17:45 - 20:00

X