fbpx

oktoober 2021

21oktallday22alldayMeeskonna juhtimine liikmesfirmalt PROLOG

Kirjeldus

Meeskonna juhtimine on Tarneahelajuhi arenguprogrammi esimene moodul. Samas on see iseseisev ja terviklik käsitlus, mida võib kuulata eraldi koolitusena. Inimressurss on piiratud ressurss. Moodulis käsitleme teemasid, mis aitavad mõista miks inimesed käituvad erinevates olukordades erinevalt, mis inimesi motiveerib. Moodulis õpime koostama eduka inimese profiili ja selle alusel valima endale õigeid töötajaid.

Sihtrühm

Koolitus on suunatud laiale sihtrühmale, mis hõlmab endas nii planeerijaid, ostjaid/hankijaid, logistikuid kui ka tootmisjuhte.

Läbitavad teemad

Juht andis alluvale korralduse ülesanne täita. Alluv delegeeris selle omakorda edasi. Töö oli tehtud poolikult. Kes on süüdi ja kas keegi üldse on süüdi?
Leadership versus Management. Arutame “lõngakera” lahti nii juhi kui ka alluva vaatenurgast. Räägime meeskonna juhtimisest ja meeskonna liikmeks olemisest.

Õpiväljundid

Erinevate inimtüüpide juhtimise ja motiveerimise viisi, õpib inimesi motiveerima ja looma jätkusuutlikke töösuhteid ettevõtte äriedu saavutamiseks.
Koolituse lõpetaja, kes osaleb kõigil koolituspäevadel, saab selle kinnituseks tõendi, kus on märgitud läbitud moodulid ja akadeemiliste tundide koguarv.

Koolitusmeetodid

Koolitus (16 AT) sisaldab teoreetilist sissejuhatust teemasse, iseseisvaid- ja grupiharjutusi ning arutelusid ning koolitaja tagasisidet. Koolituspäev sisaldab samuti ettevõtete külastusi ning ärisimulatsioone.

Koolitaja

Maarit Vabrit-Raadla

Maarit on tegutsenud ettevõtte juhina, juhtide koolitajana ning olnud personalipartneriks erinevates ettevõtetes alates 1990-ndate lõpust. Õppinud Tallinna Ülikoolis sotsiaalteaduseid ning hiljem lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ärikorralduse instituudis personalijuhtimise eriala.

Maarit on tegelenud nii juhtide kui organisatsioonide arendamisega, üles ehitanud ja juhtinud meeskondi, samuti väike-ettevõtet ning töötanud konsultandi ja personalipartnerina (sh. 6 aastat ABB-s). Tarkvaraettevõte SinuLab.ee, mille asutaja ja juht Maarit on, tegeleb ettevõtetele lahenduste loomisega tulemuste juhtimiseks ja inimeste arendamiseks. Täna nõustab Maarit erinevaid ettevõtteid organisatsiooni arengu, strateegilise personalijuhtimise ja personalivaldkonna digitaliseerimise teemadel.

Koolituste toimumise ajad

21. oktoober 2021 a. Meeskonna juhtimine 1. päev
22. oktoober 2021 a. Meeskonna juhtimine 2. päev

Koolituste hind

Koolituse hind on 445€ + km sisaldab koolituspäeva läbiviimist, koolitusmaterjale koolituskeskkonnas, koolituspäeval kahte kohvipausi ja lõunat.

Toimumiskoht

Tammsaare Ärihoone, Krõõda torn I korrus. Võimalikust asukoha muutusest teatatakse aegsasti enne koolitust.

Registreerumine

    Aeg

    oktoober 21 (Neljapäev) - 22 (Reede)

    X