fbpx

mai 2024

15mai17:4520:00Maikuu ÕhtuklubiAndrus Ansip

Kirjeldus

 

Maikuu Õhtuklubi külaliseks oleme kutsunud Andrus Ansipi.

Andrus Ansip on Eesti poliitik ja endine peaminister, kellel on mitmekülgne karjäär nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Ta oli Eesti peaminister aastatel 2005–2014, kelle juhtimisel elas riik üle mitmeid poliitilisi väljakutseid kui ka majanduskriise, ning viidi lõpuni Eesti liitumine euroalaga. Ansip on tuntud ka oma tegevuse poolest Euroopa Komisjonis, kus ta oli asepresident ja digitaalse ühtse turu volinik. Tema juhtimisel pöörati suurt tähelepanu digitaalsete innovatsioonide ja e-teenuste arendamisele Euroopas.
Ansip on Eesti Reformierakonna pikaajaline liige ning tal on olnud oluline panus Eesti poliitikasse ja Euroopa Liidu asjadesse.

ICC Eesti Õhtuklubi on pika traditsiooniga sügistalvine üritus. Iga kuu kolmandal kolmapäeval kogunetakse, et kohtuda huvitava esinejaga ja kuulata-arutada aktuaalseid teemasid ning süüa kerge õhtusöök. Külalisesinejate nimekiri on olnud esinduslik. Presidendid Meri ja Ilves, peapiiskop Viilma, Teaduste Akadeemia president Soomere, suursaadikud, tuntud kultuuritegelased jne.

Möödunud aastal käisid Õhtuklubis ettevõtja Indrek Neivelt, erakond Isamaa esimees Urmas Reinsalu, Rail Baltic Estonia juht Anvar Salomets, Eesti Tööandjate Keskliidu juht Arto Aas, Eesti Konjunktuuriinstituudi juht Peeter Raudsepp, ettevõttekülastused toimusid BLRT Grupis ja NPM Silmetis. Jõulukuu Õhtuklubis esines Eesti Rooma-Katoliku Kiriku piiskop, Tema Ekstsellents piiskop Philippe Jean-Charles Jourdan.

Õhtuklubi toimub kolmapäeval 15. mail. Meriton spaa- ja konverentsihotellis Toompuiestee 27/Paldiski mnt 4.
Kogunetakse kell 17:45.

Osavõtutasu:

Tavahind 65€ + km, ICC Eesti liikmele 50€, ICC Eesti kuldliikmele 45€

Registreerimine ja täpsem info:

icc@icc-estonia.ee

Või registreerimisvormil siin

Aeg

(Kolmapäev) 17:45 - 20:00

X