fbpx

mai 2024

16maiallday17alldayKvaliteet liikmesfirmalt PROLOGAnneli Reinok - Hilding Anders Baltic AS kvaliteedijuht, -konsultant ja -õppejõud

Kirjeldus

Kvaliteet on Tarneahelajuhi arenguprogrammi kaheksas moodul. Samas on see iseseisev ja terviklik käsitlus, mida võib kuulata eraldi koolitusena. Koolitus aitab osalejatel mõista tarneahela juhtimise olemust ja eripära ning selle vahetut seost ettevõtte strateegilise juhtimisega.

Sihtrühm

Koolitus on suunatud laiale sihtrühmale, mis hõlmab endas nii planeerijaid, ostjaid/hankijaid, logistikuid kui ka tootmisjuhte.

Teemad

1 päev. Tutvume kvaliteedijuhtimise olemusega. Saame teada, mis on kvaliteedinäitajad ja kuidas mõõta kvaliteeti. Käsitleme kliendisuhete juhtimist, klienditeeninduse strateegiat. Õpime kuidas mõõta kliendi teenindustaset ja arvutada tarnevõimet, -täpsust ja -kindlust.  Uurime, millised vealiigid esinevad logistika valdkonnas ja millised võivad olla nende tagajärjed.

2 päev. Tutvume kvaliteedijuhtimise tööriistadega. Vaatame kuidas kaardistatakse ja seiratakse protsesse. Tutvume kvaliteedikulude määarmise PAF mudeliga ja tõrgete liigi ning mõju analüüsiga. Õpime kasutama statistilisi meetodeid andmete analüüsimiseks ja esitlemiseks. Teeme praktiliselt läbi ühe probleemlahenduse rühmatööna kasutades erinevaid metoodikaid

Koolitaja

Anneli Reinok

Hilding Anders Baltic AS kvaliteedijuht, -konsultant ja -õppejõud
Oman pikaaegset töökogemust tootmis- ja kvaliteedijuhina rõiva-ja tekstiili ettevõtetes. Lisaks tootmistöö kõrvalt olen töödanud 10 aastat eriala õppejõuna Tallinna Tehnikaülikoolis. Alates 2017a sügisest loen Kvaliteedikorralduse kursuseid Tallinna Tehnikakõrgkoolis.

Oma igapäeva töös tegelen tootmise arendamise ja efektiivuse tõstmisega. Ohjan ettevõtte kvaliteedialaseid protsesse, dokumentatsiooni ja töökorraldust. Analüüsin ettevõtte kvaliteedinäitajaid ja koostan kvaliteedikulude ülevaateid. Juhin tehnoloogia-ja kvaliteediosakonda. Olen HAB juhtkonna liige.
Olen aktiivselt osalenud Kutsekoja töös kutsestandardite väljatöötamise komisjonides.

Hind

Tavahind 465€ +km
ICC Eesti liikmehind 399€ +km
Hind katab: koolituse, koolitusmaterjalid, kaks + kaks kohvipausi ja kaks lõunat

TÄIENDAV INFO JA REGISTREERIMINE

Lisainfo: icc@icc-estonia.ee, +372 684 1252

Registreeru siin

Aeg

mai 16 (Neljapäev) - 17 (Reede)

X