fbpx

aprill 2018

18apr17:4520:00Kella Kuue Klubis vähiravifondi "Kingitud elu" kaasasutaja Toivo Tänavsuu

Kirjeldus

18. aprillil kell 17.45 toimub Radisson Blu Sky hotelli Bremerhaveni ruumis selle aasta neljas Kella Kuue Klubi, mille külalisesinejaks on Vähiravifond “Kingitud elu” kaasasutaja ja juhataja Toivo Tänavsuu.

Vähiravifond “Kingitud elu” on Eesti esimene eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mis toetab annetustest kogunevate vahenditega nende vähipatsientide ravi, kelle ravikulusid ei kompenseeri Eesti Haigekassa. Fond aitab rahastada hädavajalikku ravi, kinkides lootuse ja võimaluse kauem täisväärtuslikult elada või koguni terveneda. Samuti soovib fond propageerida heategevust kui elustiili ehk “ravida” ka Eesti ühiskonda.

2017. aasta lõpuga oli fond ulatanud abikäe kokku umbes 200 inimesele ning panustanud nende ravisse üle 3 miljoni euro annetajate raha. Noorim abisaanu oli 2017. aastal 5-aastane ja vanim 77-aastane.

Toivo Tänavsuu sai 2018. aastal Eesti Vabariigi presidendilt Eesti Punase Risti IV klassi teenetemärgi, mis antakse Eesti rahva huvides osutatud üldkasulike teenete tunnustamiseks humanitaaralal ja elu päästmise eest.

Hinnainfo

Tavahind 50 EUR + km
ICC Eesti liikmele hind 45 EUR + km
ICC Eesti kuldliikmele soodushind 40 EUR + km
Osavõtutasu katab lisaks huvitavale ettekandele ka kahekäigulise õhtusöögi koos pakutavate jookidega.

Igal osalejal on võimalus anda killuke lootust inimestele, kes vajavad seda kõige enam. Selle tarvis paigutame ruumi sissepääsu juurde annetuskasti ja makseterminali. Väike annetus teie poolt võib saada elu suurimaks kingituseks mõnele rasket võitlust pidavale abivajajale ja tema perele. Iga euro “Kingitud elu” fondis pikendab kellegi täisväärtuslikku elu.

 

Registreeri end Kella Kuue Klubisse siin!

Lisainformatsioon e-posti aadressil icc@icc-estonia.ee või telefonil +372 684 1252

 

Aeg

(Kolmapäev) 17:45 - 20:00

Toimumiskoht

Radisson Blu Sky Hotel

Rävala puiestee 3, Tallinn

Täiendav info ja registreerimine

Rahvusvaheline Kaubanduskoda - ICC EestiE-mail: icc@icc-estonia.ee; Tel: +372 684 1070 A.H. Tammsaare tee 47

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X