fbpx

aprill 2022

20apr18:0021:00ICC Eesti sigariklubi: Habanose sigari koolitus

Kirjeldus

Sigarid on elustiil, mis ühendab inimesi, kes selle kultuuri väärtustada oskavad. ICC Sigariklubis kohtuvad huvilised, kelle kirg on õppida selle kultuuri olemust, päritolu ja kombeid. Oodata on põnevaid uusi teadmisi, tutvusi ja intelligentseid arutelusid.

Sigariklubi esimene kohtumine leiab aset 20. aprillil 2022 algusega kelll 18:00. Koguneme Happy Cigars Lounge ruumides aadressil Lootsi 14, Tallinn (Tallinna sadama D-terminali vastas)
Räägime klassikalistest Kuuba, täpsemalt Habanose sigaritest.

Oodatud on kõik huvilised, olenemate varasemast kogemusest sigaritega. Õhtu orienteeruv lõpp kell 21:00

Habanose esmane sigarikoolitus hõlmab põgusat ajaloorännakut sigariajastu algusesse, ülevaadet tubakataimede kasvatamisest ja hilisemast käitlemisest. Samuti selgub, mida sisaldab üks kvaliteetne Habanos ja kuidas seda ikka valmistatakse. Kõik Kuubal valmistatud sigarid ei ole veel Habanosed aga kõik Habanosed on Kuubal valmistatud! Kas sigari valmistamine Kuuba naise kintsul on müüt või tegelikkus?
Loomulikult on oluline osa ka sigari hoiustamise ja nautimise teadmisel.

Koolitaja: Habanose Eesti esindaja Indrek Kant, kes on omandanud Habanos Master taseme 2016 Havannas.

Osalemistasu koos käibemaksuga eur 50, sisaldab endast sigarit, koolitust, kohvi ja teed. Konjak ning muud meelepäraseid ja sigarile sobivaid jooke saab osta kohapeal.

ICC Eesti liikmetele on osalustasu eur 40.

Registreerimine:


    Aeg

    (Kolmapäev) 18:00 - 21:00

    X