fbpx

aprill 2021

08apr10:0010:00ICC Eesti hommikuklubiKoroona ja kosmos

Kirjeldus

Koroonaviirus peatas muu hulgas ka meie populaarse Kella Kuue Klubi. Vastukaaluks avasime ICC Eesti hommikuklubi – tasuta veebikohtumiste sarja Zoomi keskkonnas. Igal kohtumistel on keskne teema ja esineja(d). Mikrofon on kõigile avatud. Saame esitada küsimusi, jagada oma õnnestumisi ja ka nõu küsida, kui vaja. Hommikuklubi kestvus on 30 minutit. Kui asjalikku teavet jagub, siis maksimaalselt üks tund. 

Kevade tulekuga pole koroona kuhugi kadunud ja värsket infot tuleb meiega taas jagama lugupeetud dr Arkadi Popov. Vaktsineerimiste statistikas oleme Euroopas ühed edukamad, kuid siiski on meedia olnud vaktsineerimiskava osas väga kriitiline. Kuidas olukord tegelikult on, saame teada ICC Eesti hommikuklubis. Seekordne hommikuklubi aga ei piirdu ühe esineja ega teemaga, teine päevakajaline teema on  ESA (Euroopa Kosmoseagentuur) astronaudi konkurss, kus esmakordselt saavad osaleda ka Eesti kodanikud. Konkursist ja Eestist kui kosmoseriigist tuleb  hommikuklubisse rääkima EASi Eesti kosmosebüroo juht Madis Võõras.

Registreerimisvormi peal saate esitada eelnevalt kirjalikke küsimusi esinejatele. Samuti on oodatud abipakkumised, kui teie ettevõttel on võimalik aidata võitluses Covid-19 vastu. 

Seekordne hommikuklubi toimub neljapäeval, 8. aprillil, kell 10:00.

Astronaudikonkursist lähemalt:

EAS pressiteade 31.03.2021

EAS pressiteade 31.03.2021 ESA Astronaut Call 2021 – Cover Letter ESA AstroSel 2021 – FAQ

ESA_Astrosel_Handbook

ESA Astronaut Call 2021 – Cover Letter

Registreerimine:

    Aeg

    (Neljapäev) 10:00 - 10:00

    X