fbpx

aprill 2024

15apr17:4520:00Aprillikuu ÕhtuklubiAndri Piik

Kirjeldus

 

Aprillikuu Õhtuklubi külaliseks oleme kutsunud Logistika Pluss OÜ müügidirektori Andri Piigi.
Andri näol on tegemist oma ala tõelise praktikuga, sest oldud on erinevates tarneahela osalejate rollides alates kliendist, ekspedeerijast, vedajast, kuni laooperaatorina välja.
 
Nende erinevate ametitega on Andri lisaks Eestile töötanud ka Belgias Antwerpeni sadamas ja Brüsselis autovedude osakonnas aastal 2001 ning Chicagos keemiaettevõtte peakontoris, toetades sealset logistikadirektorit USA tehaste valmistoodangu logistika haldamisel aastatel 2006-2007.
 
Esitluses keskendub Andri tööstusettevõtete tarneahelatele, kuidas need on muutunud viimaste aastatega, milliste väljakutsetega ettevõtted kokku puutuvad ja millised lahendused on olemas.
Plaanis on rääkida ka vedajate, ladude jms turuolukorrast ning heidame pilgu tulevikku, ning vaatame milliseks kujunevad järgmised kvartalid.
 
Andri Piik:
  • Alates 2017 detsember Logistika Pluss OÜ juhatuse liige ja müügidirektor
  • 2016-2017 tegi väikese kõrvalpõike logistikast automaailma ja proovis kätt äriklientide ja tarbesõidukite segmendi müügijuhina Möller Auto Ülemistes
  • 2010-2016 APL Agencies Estonia OÜ-s CM ehk Country Manager
  • 2005-2010 Velsicol Chemical / Genovique Estonia / Eastman Specialties nime kandva tootmisüksuse Euroopa ja Aasia tarneahelajuht
  • 2000-2005 AS Balti Logistika merevedude juht, lennuimpordi konsultant ja kliendihaldur Elcoteq Eesti vedudele
  • 1999-2000 Eurotann OÜ, logistic/asjajaja

Õpingud:

  • Keila algkool, põhikool ja gümnaasium kuni 11.klassini
  • Perkins-Tryon High School Oklahomas 12.klass
  • 1999-2005 Tartu Ülikool Õigusinstituut

ICC Eesti Õhtuklubi on pika traditsiooniga sügistalvine üritus. Iga kuu kolmandal kolmapäeval kogunetakse, et kohtuda huvitava esinejaga ja kuulata-arutada aktuaalseid teemasid ning süüa kerge õhtusöök. Külalisesinejate nimekiri on olnud esinduslik. Presidendid Meri ja Ilves, peapiiskop Viilma, Teaduste Akadeemia president Soomere, suursaadikud, tuntud kultuuritegelased jne.

Möödunud aastal käisid Õhtuklubis EKRE esimees Martin Helme, ettevõtja Indrek Neivelt, erakond Isamaa esimees Urmas Reinsalu, Rail Baltic Estonia juht Anvar Salomets, Eesti Tööandjate Keskliidu juht Arto Aas, Eesti Konjunktuuriinstituudi juht Peeter Raudsepp, ettevõttekülastused toimusid BLRT Grupis ja NPM Silmetis. Jõulukuu Õhtuklubis esines Eesti Rooma-Katoliku Kiriku piiskop, Tema Ekstsellents piiskop Philippe Jean-Charles Jourdan.

Õhtuklubi toimub esmaspäeval 15. aprillil. Meriton spaa- ja konverentsihotellis Toompuiestee 27/Paldiski mnt 4.
Kogunetakse kell 17:45.

Osavõtutasu:

Tavahind 65€ + km, ICC Eesti liikmele 50€, ICC Eesti kuldliikmele 45€

Registreerimine ja täpsem info:

icc@icc-estonia.ee

Või registreerimisvormil siin

Aeg

(Esmaspäev) 17:45 - 20:00

X