fbpx

juuli 2020

Proviisorapteek Pharmal OÜApteegiteenused proviisorapteegist

Kirjeldus

Meie liikmesfirmade hulgas on apteegiteenust pakkuv 24 aastase tegutsemiskogemusega proviisorapteek Pharmal OÜ. Neil on eriala hästitundvad apteekrid ja neile ei ütle keegi, mida võib kliendile pakkuda. Covid-19 kriisi ajal olid nende apteegid erinevalt paljudest teistest hästivarustatud ning ka apteekrid olid täis kaitseriietes. 

Ka praegult pole viirus kuhugi kadunud. Sellega seoses on neil pakkuda suurepärased des niisutatud rätikud, milledega on hõlbus puhastada nii käsi, kui ka tööpindu.

  • Toodetud on Saksamaal- BODE Chemie GmbH poolt.
  • Taassuletavas pakendis on 80 alkoholiga niisutatud kasutusvalmis desinfitseerimisrätikut, mis on värv-ja lõhnaainetevabad.
  • Pakendi hind on koos käibemaksuga 13.50€ ja kastis on 6 pakendit.
  • Saadaval on 40 kasti – 240 pakendit.

Sügis on tulemas, kardetavalt ka viirused ja siis võib-olla jälle kõigest puudus. Koroonaaeg on tekitanud ravimitööstuses suured tarneraskused, sest paljude ravimite komponendid pärinevad Hiinast. Häda korral tasub meie liikmesfirmalt abi küsida.

Apteegiteenust osutatakse Kaarli apteegis Tallinnas, Kaarli pst.11, millel on haruapteegid Tabasalu Rimis, Harku vallas Klooga mnt.10b ja Muraste Coop-is Lee tee 1. 

Maija Tressum
OÜ Pharmal juhataja
E-post: kaarliap@apotheka.ee
Tel: +372 508 2432

 

Aeg

Aastaringne üritus (2020)

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X