fbpx

veebruar 2018

21veeb17:4520:00Kella Kuue Klubis Rail Baltic Estonia endine juht Indrek Orav

Kirjeldus

Selle aasta teise, veebruarikuu Kella Kuue Klubi külalisesineja on endine Rail Baltic Estonia juht ja juhatuse liige Indrek Orav. Indrek on pikaajaline juht. Ta on töötanud lisaks omandatud advokaadi- ja diplomaadikutsele juhatuste- ja nõukogude liikmena mitmetes tunnustatud äriorganisatsioonides, nagu Viking Window, Eesti Raudtee, Radisson SAS jt.

Indrek lahkus Rail Baltic Estonia OÜ juhi kohalt 2017.a. detsembris, otsustades mitte kandideerida uueks ametiajaks.

Klubiõhtu teema on “Eesti logistikaahelana muutuvas geopoliitilises olukorras”.

Aastakümneid on Eestis räägitud võimalustest korraldada Ida-Lääne suunalisi raudteevedusid ning omada selle kaudu peamise transpordikoridori eeliseid. Juba aastaid oleme tegelikult näinud seda, et traditsioonilised transpordiliigid ja –koridorid on kaotamas oma monopoolseid omadusi ning uued ja paindlikud kaasaegsed võimalused on tulnud, et iganenud arusaamu murda.

Miks Eesti ei ole enam samaväärselt atraktiivne Venemaa kaubaomanikele ja ekspedeerijatele? Mida hindavad suurte ekspordi- ja importmahtudega arenevad majandused nagu Kasahstan, Venemaa ja Hiina? Millised on Eesti võimalused olla osa rahvusvahelises logistikaahelas?

 

Arutame Indrekuga teemast laiemalt, aga ka kitsamalt Eesti-siseselt: mida toob RB Eestile, kuidas haakuvad globaalsete teemadega Saaremaa sild, Tartu 4 realine maantee ja Helsingi tunnel.

Üritus toimub kolmapäeval, 21. veebruaril algusega kell 17.45. Toimumise koht on Radisson Blu Sky Hotel aadressil Rävala puiestee 3, Tallinn.

Hinnainfo

Tavahind 50 EUR + km
ICC Eesti liikmele hind 45 EUR + km
ICC Eesti kuldliikmele soodushind 40 EUR + km

Lisainformatsioon ja registreerimine: e-posti aadressil icc@icc-estonia.ee või telefonil +372 684 1252

Aeg

(Kolmapäev) 17:45 - 20:00

Toimumiskoht

Radisson Blu Sky Hotel

Rävala puiestee 3, Tallinn

Täiendav info ja registreerimine

Rahvusvaheline Kaubanduskoda - ICC EestiE-mail: icc@icc-estonia.ee; Tel: +372 684 1070 A.H. Tammsaare tee 47

X